English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Oščadnica > Windstille

Windstille

Oščadnica


Windstille
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Privát Windstille se nachází v obci Oščadnica, v níž na profesionální úrovni funguje známé lyžařské středisko Snowparadise Velká Rača Oščadnica .

Windstille je zasazeno v tichém prostředí , ale i přesto je snadno dostupné autem . Hosté mají k dispozici patro rodinného domu, které jim zajišťuje maximální diskrétnost .

Svou koncepcí je jako stvořené pro skupiny (max. 10 osob) , kde je možnost posezení ve společenské místnosti , příprava vlastní stravy v kompletně zařízené kuchyni . Nacházejí se zde ještě 3 pokoje : 1 / 4 +1, 1 / 2 +1, 1 / 2 , z nichž každá má vlastní soc . zařízení + připojení na internet.
Během zimní sezóny je doprava turistů vrámci střediska řešena formou bezplatných skibusů . Zastávka skibusu je vzdálena od objektu 150 m, potraviny 200 m , restaurace 150 m, centrum obce 1,5 km . Parkoviště je přímo u objektu .

Během letní sezóny je v provozu různé adrenalinové atrakce, dále lze využít značené turistické stezky , cyklistické trasy , nebo jen tak se vybrat na procházku krásnou Kysuckou přírodou .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz