English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Ružomberok > Fatrapark Liptov Apartments

Fatrapark Liptov Apartments

Ružomberok


Fatrapark Liptov Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rekreační komplex Fatrapark 2 je situován v tichém přírodním prostředí národního parku Veľká Fatra na Liptove. Před apartmánovým domem teče čistý horský potok, který hraničí se zvířecí oborou. V ní žije stádo muflonů, které je možné pozorovat přímo z apartmánů Fatraparku 2.

Kromě výhody stravování a ubytování na jednom místě nabízí Fatrapark 2 i své velkokapacitní konferenční prostory. Ty ocení zejména hosté při organizovaní rodinných oslav, svateb, firemních a společenských akcí na Liptove. Konferenční místnost nabízí kvalitní osvětlení, výkonnou ventilaci a dataprojektory.

Ubytovaným hostům Fatraparku 2 zpestří pobyt naše spoločenské prostory. Pro děti nechybí dětský koutek s hračkami a v herně je k dispozici bialliardový stůl, terč na šipky a stolní fotbal. V průběhu významných televizních prenosů zabezpečujeme vysílání přes dataprojektor.

Ubytování:

Fatrapark 2 nabízí 2 typy apartmánů. 15 apartmánů typu suite s kapacitou do 6 lůžek a 41 apartmánů typu studio s kapacitou do 4 lůžek. Každý apartmán má vlastní vchod s kuchyní a koupelnou. Většina apartmánů má rozměrný balkón, LCD televizor a barový pult. Samozrejmostí je digitální podlahové topení, vysokorychlostní internet a bohatá nabídka satelitných programů.

Stravování:

Stylově zařízená restaurace Fatrapark s terasou má kapacitu do 70 míst. Nabídka jídelního lístku, který zahrnuje kvalitní výběr specialit tradiční slovenské a mezinárodní kuchyně a otvírací doba až do 23:00 hod. dodávají ubytovaní v apartmánech Fatrapark 2 vysokou přidanou hodnotu.

Samozrejmosí restaurace Fatrapark je podávání denního menu a snídaní. K tomu mohou ubytovaní hosté využít stravování formou možnosť využiť stravovanie formou zlevněné polopenze.


Restaurace akceptuje platbu stravenkami i platebními kartami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz