English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Ružomberok > Motel Ranč

Motel Ranč

Ružomberok


Motel Ranč
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Motel Ranč se nachází v Ružomberku v blízkosti tahu mezi Bratislavou a Košicemi. Motel Ranč nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a kapacita hotelu je 41 lůžek a k tomu 10 možných přistýlek. Před motelem se nachází parkoviště, krytá terasa, dětské hřiště a ohniště s možností opékání. V přízemí hotelu se nachází stylová restaurace, kde se podávají snídaně. Celková kapacita restaurace je 70 míst. Motel Ranč je možný využít na pořádání firemních a společenských akcí.
Umístění:Okolí Motelu Ranč je přímo stvořené pro turistiku. Nachází se zde velké množství turistických tras, ze kterých lze poznávat krásy dolního Liptova nejen v létě, ale i v zimě. V zimě doporučujeme známé lyžařské středisko Skipark Rožumberok, který se nachází 5 km od motelu. Motel Ranč se nachází na kraji města Ružomberok a historické části Černová.
Ubytování:Motel Ranč nabízí ubytování ve třech jednolůžkových pokojích, 13 dvoulůžkových, dvou apartmánů rodinného typu a jednoho apartmánu pro imobilní občany. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, satelitní TV, rádiem a vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout).
Stravování:V přízemí našeho motelu se nachází stylová restaurace, kde se podávají snídaně. Restaurace nabízí jídla teplé i studené kuchyně, jídla na objednávku, zeleninové saláty, dezerty a další.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz