English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Žilina > Hotel Slovakia

Hotel Slovakia

Žilina


Hotel Slovakia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Slovakia se nachází v centru města Žilina. Velkou výhodou je dostupnost autem, blízkost autobusové zasávky i železniční stanice a sousedíci nákupno zábavne centrum. Kongresové centrum se skládá z více místností, ozvučených, klimatizovaných a vybavených technickýma pomůckama. Hotel nabízí ubytování v kapacitě až 212 lůžek (+ 150 přistýlek). Pro náročné klienty máme k dispozici 12 luxusně vybavených apartmánů. Pokoje jsou standardně vybaveny, na každém pokoji naleznete telefon, kabelovou tv, sprchu. Dále je možné využít hlídané parkoviště, pokojovou službu, nebo také loby a nočný bar.
Umístění:V blízkosti Žiliny se nachází známá Vrátná Dolina, Oščadnica nebo Rajecká Dolina. Lyžařské vleky a oblíbená lyžařská centra jsou dostupné ve vzdálenosti 2 - 30km. Žilina je čtvrté největší město na Slovensku a její centrum vám jistě poskytne plnohodnotné kulturní ale i sportovní vyžití.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV se satelitním připojením,samozřejmostí je koupelna s toaletou. Celková kapacita hotelu je 212 lůžek + 150 přistýlek.
Stravování:V hotelové restauraci se ráno konají snídaně formou bufetu, ale je zde i možnost polopenze či plné penze. Pestrá nabídka slovenských i zahraničních jídel vás jistě nezklame. K restauraci patří také lobby bar a noční bar.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz