English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Brusné > BRUSENKA Restaurant a pension

BRUSENKA Restaurant a pension

Brusné


BRUSENKA Restaurant a pension
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Stylový restaurant a pension Brusenka – Panský mlýn, je situován v krásném a malebném prostředí Hostýnských vrchů, přímo pod sv. Hostýnem v obci Brusné, asi 5 km od Bystřice pod Hostýnem. Restaurant a penzion Brusenka nabízí vybranou kuchyni a stylové ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Restaurace a penzion Brusenka vznikla přebudováním původního objektu bývalého Panského mlýna v Brusném. Panský Mlýn v Brusném je jedním z nejstarších svobodných vykoupených mlýnů v regionu. První zmínky o budově mlýna pocházejí z počátku 14.století, kdy byl součástí podhradí gotického hradu Křídlo.

Ubytování:

V našem mlýně nabízíme ubytování v 11 romantických pokojích, jednolůžkových až třílůžkových, s vanou i sprchovým koutem. Pokoje vám připomenou zapomenutá léta našich prababiček. Každý pokoj je jiný, má své neopakovatelné kouzlo a vůni, pokoje nemají čísla, ale dívčí jména. V apartmánu  při návštěvě našeho mlýna odpočíval T.G. Masaryk.

Stravování:

Přímo v objektu se nachází restaurace. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz