English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Buchlovice > BalonCentrum Břestek

BalonCentrum Břestek

Buchlovice


BalonCentrum Břestek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10km od okresního města Uherského Hradiště. Nabízí možnost rozmanitých akcí od soukromých dovolených, oslav, svateb až po firemní akce jako teambuilding a prezentace. Spolu s ubytováním v blízkosti krásné a klidné přírody je ideálním místem pro lety horkovzdušným balonem, kde největšího provozovatele v České Republice máte přímo pod "nosem".

Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.

Umístění:

Obec Břestek se nachází ve Zlínském kraji, v regionu Slovácko necelých 10 km západně od Uherského Hradiště. Leží na úpatí Chřibů v nadmořské výšce 238 m v malebném údolí Zlechovského potoka. Nachází se na spojnici mezi obcemi Buchlovice a Velehrad, obcemi s nejvýznamnějšími památkami regionu. Je oblíbenou chatařskou oblastí chřibského předhůří.

Obec je členem sdružení Mikroregion Buchlov a Region Slovácko.

Ubytování:

Na výběr máte ze 4 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových pokojů.

Každý z pokojů je vybavený sprchou, toaletou, LCD televizí a klimatizací. Po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím WI-FI.

Stravování:

Hlavní nabídka se skládá z české kuchyně a mimo to nabízíme možnost zažitkové gastronomie.
BalonCentrum Břestek
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz