English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Karolinka > Penzion a restaurace Sklář

Penzion a restaurace Sklář

Karolinka


Penzion a restaurace Sklář
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Sklář je nově otevřený penzion s celoročním provozem, který se nachází v centru města Karolinky - právem nazývaném město v srdci Valašských kopců.
Celková kapacita je 37 pevných lůžek a 23 přistýlek. Pro svou dostupnou cenovou relaci je vhodný pro širokou veřejnost,  především pro rodiny s dětmi s možností vlastního vaření. Penzion má  parkoviště.

Ubytování:

Všechny pokoje mají možnost rozložení dvoulůžek na samostatná jednolůžka, k dispozici jsou dětské postýlky. Kuchyňka je plně vybavena, včetně mikrovlnné trouby, varné konvice, 2 plotýnek sklokeramické desky. Součástí vybavení je i připojení WI-FI. 

Každý apartmán se skládá ze dvou ložnic, obýváku s kuchyní, WC a koupelny se zapuštěnou rohovou vanou. Kuchyň je plně vybavena včetně 4 plotýnkové sklokeramické desky, digestoře, varné konvice, mikrovlnné trouby, ledničky. Připojení k WI-FI je součástí vybavení.

Stravování:

V penzionu se nachází restaurace, která podává regionální jídla.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz