English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > Boutique Hotel Radun****

Boutique Hotel Radun

Luhačovice


Boutique Hotel Radun
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nový boutique hotel Radun**** vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Poloha hotelu je v Luhačovicích ideální. Nachází se v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu. Kavárenská restaurace hotelu je proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu. Wellness hotelu „Prožitkový klub“ s privátní finskou saunou a vodoléčebnou vanou poskytuje masáže, zábaly, inhalace a relaxační cvičení. S hotelem těsně sousedí Vodní ráj se slunečními terasami a trampolínou, plaveckým bazénem, zážitkovým bazénem s masážními tryskami, bublery, skákacím zálivem a divokou řekou, whirlpoolem, dětským bazénkem a parní kabinou. Kapacita hotelu: 14 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj, 4 pokoje mají možnost přistýlek.

Umístění:

Poloha hotelu Radun je z nejkrásnějších... přímo u pramene Aloiska, u smíšeného lesa, v syté zeleni, na tiché komunikaci, na volném slunném prostranství, a přitom v těsné blízkosti centra, 3 minuty k poštovnímu paláci a do ruchu večerní společnosti, 7 minut k tenisovým dvorcům a na kolonádu, přímo u nové kryté Městské plovárny. - centrální poloha nedaleko centra lázní (100m) - bezprostředně u minerálního pramene Aloiska a lázeňského parku - turistické stezky a trasy terénní léčby vedou přímo od hotelu - cesty k zimnímu "vandrování" a trasy pro běžecké lyžování

Ubytování:

V památkově chráněné, nově zrekonstruované funkcionalistické vile je k dispozici celkem 31 lůžek v luxusních pokojích, jejichž vybavení splňuje kritéria náročných klientů a poskytuje pocit příjemné elegance a komfortu. V hotelu Radun si můžete vybrat svůj pokoj podle jména. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny moderním nábytkem na míru, širokými postelemi se zdravotními matracemi a vynikají svými balkony a terasami a designovými koupelnami se skleněnými sprchovými kouty.

Stravování:

V kavárenské restauraci hotelu Radun naleznete příjemné a útulné nekuřácké prostředí se zážitkovou domácí kuchyní a ochotným personálem. Máte zde možnost ochutnat vynikající pokrmy připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Rádi Vám doporučíme tříchodové Labužnické polední menu, případně si vyberete ze stálého jídelního lístku, který se přizpůsobuje aktuální sezóně. Snídaně podáváme od 8.00 do 10.00 hodin formou teplého i studeného bufetu. Hotelové večeře tvoří čtyřchodové gurmánské menu a podáváme ho v době od 18 do 20 hodin. Vinný lístek, který zahrnuje průřez vybranými víny Moravy i jižní Evropy, již pouze umocní Váš gastronomický zážitek. Naši speciálně proškolení baristé Vám s náležitou péčí a dle současných trendů připraví prémiovou italskou kávu. Vše doplníte prémiovými rumy s doutníkem. Přijďte se přesvědčit a vychutnat skutečnou gastronomii.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz