English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > HOTEL ADAMANTINO

Hotel Adamantino

Luhačovice


Hotel Adamantino
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Adamantino nabízí ubytování přímo na břehu Luhačovické přehrady v obci Pozlovice.

K vybavení patří restaurace, kterou lze použí i jako kongresový sál s kapacitou 200 osob, snack bar, aquacentrum, parkoviště. Ve čtyřech stylově zařízených saloncích lze pořádat různá školení, kurzy, oslavy či rodinné akce. Součástí aquacentra je bazén, sauna, vířivka, masáže, stolní tenis a biliard, tenisové hřiště s umělým povrchem. Přímo u hotelu jsou taktéž cvičící fitness stroje a dětšké hřiště.Hotel je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, odpočinkový pobyt i kongresovou turistiku. Aquacentrum se nachází přímo v komplexu hotelu Adamantino.

Umístění:

Hotel se nachází přímo na břehu Luhačovické přehrady, které lze celá objet na jídzním kole či kolečkových bruslích. Pro sportovní nadšence je připraven krytý bazén, tenisový kurt s umělým povrchem či volejbalové hřiště. Přímo u hotelu je nově zbudované dětské hřiště a  a stezka zdraví - posilovací venkovní stroje.

Ubytování:

Hosté si mohou vybrat z ubytování ve dvoulůžkových pokojích či třílůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny telefonem, wifi připojením a vlastním sociálním zařízením. 

Stravování:

Hotel disponuje vlastní restaurací a snack barem. V prostorách restaurace se nachází také taneční parket. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz