English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

Luhačovice


Hotel Vyhlídka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel svým návštěvníkům nabízí stravování, ubytování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití v nově zrekonstruovaných prostorách. V hotelu jsou pořádány pracovní setkání, konference i soukromé akce. Snoubenci si říkají své ano přímo na terase hotelu. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty i milovníky in-line bruslení.

Hotel je také certifikován mezinárodní značkou „Cyklisté vítáni“, která zaručuje milovníkům cyklistiky připravenost hotelu poskytnout specifické služby: kvalitní odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta; uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol; možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje; poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol; možnost a základní vybavení pro mytí kola; lékárničku a zprostředkování výpůjčky kvalitních kol.

Ubytování:

V hlavní budově hotelu je pro hosty připraveno 12 pokojů, z toho 4 pokoje Deluxe. Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Každý z nich má vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu.

Interiér depandance byl zrekonstruován v roce 2009, a je naopak v moderním stylu. Jeho kapacita je 35 pokojů se 72 lůžky. Pokoje jsou jedno až třílůžkové, 7 z nich jsou nadstandardní apartmány, 10 pokojů Deluxe. I zde má většina pokojů balkon s výhledem na přehradu. Pro potřeby hostů je v přízemí hotelu salonek, snídaně jsou zajišťovány formou rautu v hlavní budově.

Celková ubytovací kapacita hotelu je 98 lůžek a 22 přistýlek. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětské postýlky, židličky v restauraci i přebalovací pult.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz