English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > Hotel a valašský šenk Ogar

Hotel a valašský šenk Ogar

Luhačovice


Hotel a valašský šenk Ogar
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

"OGAR"se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem. Stravování je zajišteno v nově zrekonstruované restauraci "Valašský šenk".

Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení v naše wellness centru, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.
Nabízíme Vám:
Relaxační masáže, které jsou velmi účinné v boji s každodenním stresem.
Finskou saunu, která dokonale pročistí Váš organismus.

Můžete u nás zdarma využít WI-FI připojení a parkování.

Umístění:

Hotel a valašský šenk Ogar je situován cca 500 m od přehrady, kde je i nově zbudovaný aquapark, v klidné části městyse Pozlovice.                                                   K lázeňské kolonádě, vzdálené 3 km od hotelu, se dostanete buď procházkou malebnou krajinou, či pomocí městské dopravy,                                                         jejíž zastávka zastávka se nachází přímo před hotelem.

Ubytování:

Kromě standardních komfortně vybavených dvou až tří lůžkových pokojích nabízíme pobyt v pokoji s vířivou vanou, kde uvolníte ztuhlé svaly, ulevíte bolavým zádům, napětí povolí. Originální je též pobyt v novém apartmá, který se běžně využívá jako svatební, ale i pobyt ve valašské jizbě, kde na Vás dýchne atmosféra minulých dní.

Stravování:

"Valašský šenk" je svým originálním prostředím vhodný pro společenské posezení, pořádání večerů u cimbálu a dalších komorních kulturních akcí. Podávají se zde jídla valašské i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni a ve velmi dostupných cenách. Kmotry "Valašského šenku" OGAR jsou významné osobnosti - Jarmila Šuláková a Jiří Pavlica, kteří hotel řádně pokřtili pravou valašskou slivovicí.

Pro pořádání oslav, svatebních hostin a konferencí je k dispozici nově rekonstruovaný sál a dva salonky. Kapacita sálu je 90 osob, kapacita salonků je 30 osob.             Při příležitosti konferencí a školení je k dispozici technické vybavení a všechny místnosti dovolují více možností uspořádaní stolů a židlí.                                                         Sál i salonky lze vzájemně propojit, proto je jejich kapacita maximálně variabilní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz