English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > Penzion Růža

Penzion Růža

Luhačovice


Penzion Růža
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Růža * * * poskytuje útulné ubytování v centru Luhačovic, a to ve třech trojlůžkových pokojích a ve třech dvoulůžkových pokojích.  V přízemí penzionu se nachází dvoulůžkový pokoj, který je mírně přizpůsoben pro tělesně postižené osoby (není však vhodný přímo pro vozíčkáře). Možnost úschovy jízdních kol nebo kočárku v uzamčené místnosti.

Ubytování:

Každý pokoj má své sociální zařízení a televizi. K dispozici je také varná konvice, hrníčky, skleničky, talířky a příbor. Dále je v penzionu společná lednice a mikrovlnná trouba. Při delších pobytech možnost praní prádla nebo zapůjčení žehličky.

Stravování:

Stravování je možné v okolních restauracích. Nelze přikoupit snídaně, host může posnídat na pokoji dle vlastní chuti. Na penzionu není k dispozici kuchyňka, pouze lednice a mikrovlnná trouba. Varná konvice je přímo na pokoji i se základním nádobím.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz