English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Luhačovice > lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Luhačovice


Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Miramare nabízí lázně, lázeňské pobyty, wellness pobyty a víkendové pobyty v lázních. Moderní hotelový komplex, profesionální lázeňská péče a rehabilitace, příjemné ubytování, velké množství procedur, bazén, whirlpool, sauna, fitnes.

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně. Přijeďte si odpočinout do Luhačovic také Vy. Jistě si vyberte ze široké nabídky lázeňských pobytů. Mezi nejoblíbenější lázeňské pobyty patří komplexní kúra, ale nabízíme i např. lázeňské pobyty pro seniory, lázeňské pobyty pro ženy, pobyty na prevenci civilizačních chorob a další. Bohatá je i nabídka wellness pobytů nebo krátkodobých pobytů. Nabídka našich lázeňských pobytů je vytvořena tak, aby si vybral opravdu každý z Vás.

Umístění:

Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Ubytování:

Lázeňský komplex Miramare je tvořen propojenými budovami Miramare I., Miramare II. a Miramare-Helena.

Kategorie Superior **** - Miramare II., Miramare-Helena (pouze pokoje 1/1): sprcha/vana + WC, TV + SAT, telefon, lednička (na přání minibar), fén, WiFi (v budově Miramare II.).

Kategorie Standard *** - Miramare I.: sprcha/vana + WC, TV + SAT, telefon

Stravování:

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Oběd je podáván od 11.30 do 14.00 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz