English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Modrá > Hotel Skanzen

Hotel Skanzen

Modrá


Hotel Skanzen
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Skanzen se nachází přímo v turistickém komplexu Archeoskanzenu Modrá a nové expozice sladkovodních ryb Živá voda. Při pobytu u nás, tak můžete využít ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku. Zajistíme pořádání jak seminářů, konferencí a firemních akcí, tak i rodinných oslav a svatebních hostin či posezení s přáteli.Salónky jsou vhodné jak pro firemní a společenské akce, večírky i školení. Zajistíme catering, rauty, adrenalinové aktivity. Hotel je velice oblíbený svými pobytovými balíčky, cyklisty pro polohu  hotelu protínající přímo cyklostezky.

Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu, do okolní přírodní krajiny. Všechny pokoje jsou umístěny v hotelovém traktu mimo restauraci, což ubytovaným hostům zaručuje ničím nerušený pobyt. Hotel Skanzen se nachází v atraktivním prostředí turistického komplexu, nabízí zajištění firemních akcí, školení, rodinných oslav a svatebních hostin. V bezprostřední blízkosti hotelu mohou hosté využít monitorované parkoviště .

Hotel Skanzen je ideální pro ubytování na služebních cestách i pro turisty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka.

V hotelu je k dispozici 16 dvoulůžkových pokojů (1 bezbariérový), 5 třílůžkových a 2 apartmány (2 - 4 soboy). Hotel má bezbariérový přístup, je tedy vhodný i pro ZTP.

Každý pokoj i apartmán je vybaven: televizí, wifi, vlastním sociálním zařízením

Umístění:

Hotel se nachází v turistickém komplexu Archeoskanzenu Modrá a nové expozice sladkovodních ryb Živá voda. Při pobytu u nás tak můžete využít ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku. Hotel Skanzen se nachází 200m od historického poutního Velehradu. Na výlet můžete vyrazit na zámek Buchlovice, hrad Buchlov, Památník Velké Moravy ve Starém Městě nebo na rozhlednu Brdo. K výpravám do blízkého a vzdáleného okolí vybízí značené cyklostezky i turistické trasy.

Ubytování:

Hotel Skanzen na Modré nabízí komfortní ubytování a odpočinek v klidném a tichém prostředí turistického komplexu jen pár minut od putního Velehradu a Uherského Hradiště. Nejen pro ubytované hosty je připravena nabídka masáží.

Hotelové pokoje jsou nekuřácké, s televizí se satelitním příjmem. Hosté mohou na pokojích využít  bezdrátové připojení k síti internet WIFI. Pro hromadné objednávky (skupiny od 10 osob) nebo dlouhodobý pobyt (1 týden a déle) poskytujeme zajímavé slevy na ubytování.V hotelu je k dispozici 16 dvoulůžkových pokojů (1 bezbariérový) a 5 třílůžkových a 2 apartmány. Hotel má bezbariérový přístup, je tedy vhodný i pro ZTP.Každý pokoj i apartmán je vybaven televizí, wifi, vlastním sociálním zařízením.

 Hotel nabízí celkem 23 pokojů s celkem 51 pevnými lůžky a možností přistýlek:

16 dvoulůžkové pokoje   5 třílůžkových pokojů (možno další přistýlka)       2 Apartmány ( 2-4 os)

Stravování:

Dovolujeme si Vás pozvat do hotelové restaurace Hotelu Skanzen. Příjemný interiér restaurace s kapacitou  80 míst láká k hezkému posezení s nabídkou moravské domácí kuchyně. Najdete zde sortiment čerstvých ryb, hotelových specialit a denních menu. Milovníkům kvalitního vína je k dispozici široká nabídka vinařství Hruška.

Příjemnou atmosféru podtrhuje interiér a milá obsluha, která Vám se svým profesionálním přístupem pomůže s výběrem jídel i nápojů. V prostorách restaurace můžete využít zdarma připojení k internetu.

Naší snahou je, aby si každý host odnesl příjemný zážitek .

Provozní doba restaurace:
Pondělí - neděle 11:00 - 22:00

Těšíme se na Vaší návštěvu!

hotelová restaurace - 80 míst letní  krytá terasa - 45 míst salónek  - 25 míst velký sál - 90 míst
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz