English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Osvětimany > Penzion Malovaný

Penzion Malovaný

Osvětimany


Penzion Malovaný
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Filozofií našeho penzionu je vytvořit pro návštěvníky co nejpříjemnější atmosféru, aby si odpočinuli od každodenního stresu a starostí. Vyberte si některý z našich 19 pokojů, kde poskytujeme 49 lůžek, a uvidíte, že jsme se touto filozofií řídili už při jejich zařizování.

Umístění:

Osvětimany je malebná obec na pomezí mezi pohořím Chřiby a Slováckem. Region je známý především folklorními tradicemi, pestrými kroji a vinařstvím. Pro své umístění mimo civilizaci je místo vyhledávané také k rekreačním účelům. Celá oblast skýtá mnoho cyklistických a turistických tras s pěknými vyhlídkami. Sportovní nadšenci jistě ocení skvělé sportovní zázemí celého areálu Ski park Osvětimany, kde si mohou naplno užít zimních radovánek. Ať už patříte mezi cyklistické nadšence nebo jezdíte na kole pouze rekreačně, v oblasti Jižní Moravy si přijdete na své. Je zde nespočet krásných cyklostezek různých obtížností, které Vám umožní skvělý způsob aktivní dovolené nebo víkendu na kole. Nádherná oblast Chřibů nabízí velké množství rozmanitých přírodních skvostů a krás, kouzlo zdejší fauny a flóry a pozoruhodné spojení přírody s historií - romantická lesní zákoutí, skaliska, studánky, potoky, hluboká údolí i místa s dalekým rozhledem. Mnohá místa jsou opředena zajímavými místními pověstmi.

Ubytování:

Pokoje typu A: lůžkoviny, osušky, ručníky, TV,klimatizace lednice, varná konvice, fén,
Pokoje typu B: lůžkoviny, osušky, ručník, TV, klimatizace lednice, varná konvice, fén,
Pokoj typu C: lůžkoviny, osušky, TV,klimatizace lednice, varná konvice, bezbariérový přístup,
Apartmán C: lůžkoviny, osušky, TV, klimatizace vybavený kuchyňský kout včetně spotřebičů .

Stravování:

Snídaně a večeře (večeře nutno objednat předem) v Penzionu Malovaný.

 

Hospoda Na Srubu - obědy, večeře. Otevřeno sezónně. V zimní lyžařsku sezonu otevřeno denně, v letní sezonu (během dvouměsíčních prázdnin) otevřeno denně kromě úterý, mimo letní a zimní sezonu otevřeno pátek až neděle.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz