English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Otrokovice > Hotel Rottal

Hotel Rottal

Otrokovice


Hotel Rottal
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Areál hotelu Rottal nabízí svým návštěvníkům klimatizované dvoulůžkové pokoje a apartmány ve třech kategoriích. Celková ubytovací kapacita je 75 lůžek. Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem a telefon. K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která svou pestrou nabídkou jídel tradiční české kuchyně uspokojí i náročné klienty. Předností hotelu je bezbariérový přístup a vlastní wellness centrum, ve kterém najdete finskou a parní saunu doplněnou o možnost profesionálních masáží. Pro uspořádání menších konferenčních a obchodních jednání nebo prezentací slouží plně technicky vybavená konferenční místnost s kapacitou 45 osob. Bezpečné parkování pro hosty je vyhrazeno přímo u hotelu na parkovišti za 70,- kč. 

Ubytování:

Areál hotelu Rottal nabízí příjemné ubytování ve třech typech pokojů: standard, economy a business s celkovou kapacitou 38 pokojů. Většina pokojů je vybavena klimatizací. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vlastním sociálním zařízením, nábytkem, telefonem, televizí se satelitním příjmem, internetem. Hotel má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz