English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Prostřední Bečva > Relax Kyčera

Relax Kyčera

Prostřední Bečva


Relax Kyčera
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Relax Kyčera se nachází na jižním svahu Beskyd, na pravém břehu horního toku řeky Bečva.Nabízíme zákazníkům ubytování v 8 nově zrekonstruovaných srubech. Každý srub má velkou předsíň na kola nebo lyže,sociální zařízení,kuchyňku a 2 pokoje.V kuchyňce je základní vybavení pro 8 osob,lůžkoviny,včetně povlečení.Momentální kapacita je 64 lůžek.

Je zde také velký sál  pro pořádání akcí-seminářů,schůzek,rodinných oslav,svateb,přátelských setkání,večírkůPokoje hotelu a wellness jsou momentálně v rekonstrukci.

Umístění:

V okolí našeho areálu se nachází řada zimních středisek s lyžařskými  vleky a běžkařských tratí.

300m od nás vede cyklostezka vedoucí z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí.Je zde mnoho turisticky značených tras,houbařská oblast.

V Rožnově pod Radhoštěm ,který je 5 km od nás se nachází tenisové kurty,tenisová hala,golfové hřiště,lanová dráha,koupaliště se 3 plaveckými bazény a tobogánem.

 

Valašský region je znám bohatou historií.Taktéž v Rožnově se nachází Valašské muzeum v přírodě s unikátními památkami lidových zvyků a tradic.Nad námi se  rozkládá majestátná hora Radhošť se sochou Radegasta a kaplíčkou Cyrila a Metoděje.Hrady Štramberk a Hukvaldy,muzeum ve Velkých Karlovicích,rozhledna Súkeická a mnoho dalších pamětihodností.

Ubytování:

V každém srubu jsou 2 pokoje.Jeden 3 lůžkový,druhý 4 lůžkový.Jedna postel se nachází v přízemí. Pokoje ve srubech jsou vybaveny samostatnými  lůžky š.90cm,lůžkovinami,policemi,skříní.

Stravování:

Stravování je možné v naší stylové restauraci,s domácí kuchyní,která se nachází v hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz