English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Prostřední Bečva > Sport art centrum

Sport art centrum

Prostřední Bečva


Sport art centrum
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zveme vás do moderního hotelu Sport Art Centrum ****, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Pokud hledáte hotel v Beskydech pro zimní i letní dovolenou, nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko.

Umístění:

Lyžování v Beskydech slibuje zábavu pro celou rodinu i dovolenou s přáteli. Vyrazte za přírodou a perfektně udržovanými sjezdovkami. Zdejší známé lyžařské areály nabídnou atraktivní služby a perfektní lyžování.

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí komfortní ubytování v Beskydech v moderním hotelu s wellness centrem a vlastním sportovištěm přímo v hotelovém areálu. Autem je to jen pár km do všech okolních ski areálů. Sportovat v Beskydech tak můžete od rána až do večera.

Ubytování:

Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst. Součástí hotelu je stylová restaurace a wellness centrumbazénem, saunou a dalšími službami.

Stravování:

Restaurace v Hotelu Sport Art Centrum **** vás zve na návštěvu. Naši profesionální kuchaři připravují jídlo s vášní pro své povolání. Díky jejich mlsným jazykům na vás čeká opravdový gastronomický zážitek.

V restauraci připravujeme regionální delikatesy i moderní recepty zahraniční kuchyně s fantazií a láskou pro dobré jídlo. Spolupracujeme s vybranými regionálními pěstiteli a chovateli, kteří nám dodávají prvotřídní čerstvé suroviny. Jedině tak můžeme zaručit, že na váš talíř dostanete opravdu to nejlepší, co je v daném ročním období k dispozici.

Od pondělí do pátku připravujeme i denní menu. Po domluvě s personálem restaurace můžeme upravit jídelníček na míru vašim přáním a potřebám.

Provozní doba restaurace: PO - NE 11:00 - 22:00
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz