English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Rožnov pod Radhoštěm > Apartmány u Červeného stromu

Apartmány u Červeného stromu

Rožnov pod Radhoštěm


Apartmány u Červeného stromu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nabízíme pohodlné ubytování ve 3 kompletně vybavených apartmánech v Rožnově pod Radhoštěm. K dispozici jsou dva prostorné apartmány Essence a Regina se samostatným vchodem, které jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu + podkrovní apartmán Sky také se samostatným vchodem. Součástí apartmánů je kompletně vybavená kuchyň, útulná ložnice s velkou manželskou postelí, moderně vybavený obývací pokoj (LCD televize/projekční televizor, stylový koutek/pracovní koutek, velká rozkládací sedačka), jídelna se stolem, který je možno využít i jako jednací, koupelna a samostatná toaleta. K dispozici bezpečnostní trezor, do kterého uschováte i svůj notebook, minibar s výběřem alko i nealko nápojů a internet prostřednictvím wi-fi sítě.
Umístění:Rožnov pod Radhoštěm je proslaven zejména Valašským muzeem v přírodě, ale nabízí také široké možnosti pro rekreaci a sport. Město i blízké okolí je vybaveno celou řadou sportovišť pro zimní i letní sporty (stovky kilometrů značených turistických cest, cyklistických tras, půjčovna kol/koloběžek, trampolíny, gibon park, paragliding, jezdectví, rybářský sport, umělá stěna, Tarzanie, paintball, fitness, tenis, ricochet, squasch, sauna, golf, krytý bazén, zimní stadion, atd.). Navštívit můžete také Pustevny, Soláň, která byla v minulosti centrem valašských malířů, nebo Velký Javorník.

Rožnov pod Radhoštěm, to je město obklopené sluncem prozářenými loukami, stráněmi vonícími jalovci a borůvčím, modrými horami. Město, které voní dřevem letitých jedlí, ze kterých bylo postaveno. Město, kam se lidé rádi vrací. Milé a rázovité, které s potěšením uvítá i Vás.
Ubytování:V apartmánech je k dispozici moderně vybavená kuchyně -myčka, mikrovlnná trouba, lednička s mrazicím boxem, sklokeramická deska, pečící trouba, rychlovarná konvice a kávovar na espresso Nescafé Dolce Gusto - Krups (app. Sky nedisponuje myčkou). Kuchyně jsou vybaveny kompletní jídelní a kávovou sadou a základním vybavením na vaření. Ložnice jsou zařízeny pohodlnou manželskou postelí, obývací pokoje velkou rozkládací sedačkou, televizí s širokou nabídkou TV programů a DVD přehrávačem. V apartmánu Essence je součástí obývacího pokoje pracovní koutek a projekční televizor, v apartmánu Regina můžete sledovat oblíbené pořady na plazmové televizi nebo posedět ve stylovém koutku s výhledem do parku, jehož součástí je dřevěné městečko. Jídelny v app. Essence a Regina jsou vybaveny velkým jídelním stolem se 6 židlemi (stůl je možno využít i jako jednací stůl), apartmán Regina má i vlastní terasu, na které můžete odpočívat. Koupelny a WC jsou samostatné, vybavení koupelny - vana se sprchovým koutem, fén. Vstupní místnost disponuje velkou šatní skříní.
Stravování:Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, ve které můžete rozvíjet své kulinářské dovednosti. Apartmány U Červeného stromu mají jako hlavního partnera výbornou restauraci Grillbar, u které mají zákazníci apartmánů královskou čokoládu jako dezert k hlavnímu jídlu zdarma. Ve složkách v apartmánech také najdete doporučení na ty nejlepší restaurace a jejich jídla v Rožnově.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz