English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Rusava > Hotel Rusava

Hotel Rusava

Rusava


Hotel Rusava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rusava – Wellness Hotel Rusava

 

Poloha:

ve valašské obci Rusava, v srdci Hostýnských vrchů, uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem, cca 30km od města Kroměříž. Hotel je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační dovolené.

Koupání:

solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem vzdálené od hotelu cca 100 m,vnitřní krytý plavecký bazén přímo v hotelu

Lyžování:

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází200 m od hotelu, výškový rozdíl svahu je 67 m. V provozu jsou dva vleky pro dospělé – délka417 m a dva vleky s nízkým vedením lana pro děti – délka100 m s celkovou kapacitou vleků 1 100 osob/h.

Vybavení:

restaurace, bar s hernou, dětská herna, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, hotelové wellness centrum (whirlpool, sauna, pára, lymfoven), koupele a masáže (hydromasážní vana, bylinná koupel, přísadová koupel), bowling, dětské hřiště,lezecká stěna, venkovní stolní tenis, možnost zapůjčení kol, koloběžek, cyklomap a sportovního náčiní, stolní tenis, na recepci - úschovna cenných předmětů, směnárna, připojení k internetu, počítač, na objednávku – kosmetika, pedikúra, kadeřnictví. V hotelu je k dispozici výtah.

Ubytování:

Hotel (hlavní budova) – dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, některé s balkonem.

Na vyžádání – dětská postýlka (za popl.)

Stravování:

polopenze – snídaně formou nabídkových stolů, večeře výběrem z menu. Fakultativně – doplatek na plnou penzi (obědy).

Parkování:

v areálu hotelu bez poplatku

 

Naše tipy pro správnou volbu

▪       turistika, cykloturistika, houbaření,

▪       wellness služby

▪       vhodné pro rodiny s dětmi

Umístění:

Hotel Rusava se nachází v nádherné přírodní lokalitě Hostýnských vrchů nad obcí Rusava s dominujícím vrchem Svatý Hostýn, předhůří  Beskyd , Javorníků . Od Kroměříže  je to 35 km, Holešova 20km .V okolí je řada památek, ZOO Lešná , cyklo a turistické trasy. V zimích měsích Skiareály  Rusava, Troják,. Tesák . V letních měsících je  100 m od hotelu koupaliště  , lesy pro houbaření , možnost rybolovu  .

Ubytování:

V hotelu I. je k dispozici  28 standartních pokojů se soc.zařízením TV satelit, ručníky ,župany, hotelová kometika a 3 apartmany (obývací pokoj , ložnice) z toho jeden s whirpoolvanou pro 2 osoby . Pokoje jsou nekuřácké , část s balkonem . Ve společných prostorách  je k dispozici WiFi zdarma .

Stravování:

Hotelová restaurace odbržela známku Czech Specials. Nabízí tradiční české a krajové speciality, dětské menu, gastronomické akce.

Rauty, hostiny, svatby, grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz