English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Starý Hrozenkov > Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Starý Hrozenkov


Penzion Patrik Mikulčin Vrch
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Patrik se nachází v n.v. 799m v oblasti zvané Moravské Kopanice. Jeho výhodná poloha skýtá nádherné výhledy do Bošácké doliny a na Velký a Malý Lopeník. Interiér Penzionu je vybudován v duchu slováckých tradic. Pro návštěvníky Penzionu je k dispozici slovácká jizba s krbem ,denní či večerní bar, herna pro děti se spoustou zajímavých her. V letních měsících je k dispozici terasa s venkovním vyhřívaným bazénem, venkovní hřiště, stolní tenis nebo trampolína. Pro odpočinek a relaxaci slouží whirlpool s finskou saunou. Ubytování je možné v penzionu v prostorných apartmánech s balkóny, nebo v komfortních chatkách rodinného typu. Všechny ubytovací prostory jsou vybaveny kompletním soc. zařízením, BTV, lednicí (chatky). Stravování pro ubytované hosty je zajištěno v budově Penzionu. V zimním období je možné využít lyžařské sjezdovky ve vzdálenosti cca 100m od areálu s umělým zasněžováním a provozem i ve večrních hodinách. Penzion je také vhodný pro firemní semináře, svatby, srazy apod.

Ubytování pouze s polopenzí, která není v ceně. Stojí 260,- Dospělá osoba, 160,- Děti do 12 let

Umístění:

Penzion se nachází ve velmi klidné části u lesa, na samém vrcholu kopce zvaného Mikučin vrch.

Ubytování:

Apartmány s obývacím pokojem a ložnicí svou velikostí a krásným výhledem do okolí poskytují velmi příjemnou atmosféru. Součástí pokoje je předsín, koupelna, BTV, bezdrátové připojení na internet. Kom.chatky se nachází asi 50 m od penzionu. Interíér chatičky je v dřevěném stylu, předsín, koupelna, obývací pokoj, ložnice, lednice, BTV.

Stravování:

Penzion Patrik je svým zaměřěním zejména domácí kuchyně, která se vyznačuje hlavně produkty domácí výroby (vejce,pečivo, koláče, masné výrobky atd.) Na přání skupin připravujeme domácí zabijačky, nebo jídla na grilu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz