English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Uherské Hradiště > HOTEL SLUNCE

HOTEL SLUNCE

Uherské Hradiště


HOTEL SLUNCE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Historie domu je datována již od roku 1578, kdy parcela, na níž je hotel postaven, patřila velehradskému klášteru. Budova je jedinou dochovanou stavbou v renesančním slohu ve městě. V současné době hotel nabízí ubytování ve 20 pokojích a apartmánech různých velikostí s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem. V celém objektu je hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. V naší restauraci si na své přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového. Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě a poskytuje veškeré sekretářské služby včetně organizace prohlídek okolních zámků či zajištění vstupenek na různá kulturní představení.

Umístění:

Hotel se nachází na Masarykově náměstí přmo v centru města. V okolí můžete navštívit zámek Buchlovice s překrásnými zámeckými zahradami, hrad Buchlov, archeoskanzen v obci Modrá nebo baziliku ve Velehradě.

Ubytování:

Hotel disponuje celkem 20 pokoji, 8 jednolůžkovými, 9 dvoulůžkovými a 3 apatmány. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem. Většina pokojů je klimatizována.

Stravování:

V naší hotelové restauraci můžete ochutnat jak speciality Slovácké kuchyně tak mezinárodní. Každý jistě najde to své.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz