English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Uherské Hradiště > Ubytovna Orlovna

Ubytovna Orlovna

Uherské Hradiště


Ubytovna Orlovna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Ubytovat se zde může 29 osob ve 3-5 lůžkových pokojích. Pro hosty je připraveno vždy čisté povlečení, pokoje jsou účelně a prakticky vybaveny. Na jednom patře, jsou také sprchy, toalety a malá kuchyňka (vybavená mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím). Možnost posezení v prostorách ubytovny a internetového připojení. Součástí objektu je restaurace vedle níž se nachází sál na kulturní nebo sportovní akce. V budově se dále nachází zasedací místnost určená k přednáškám, školením a oslavám.
Umístění:Město Uherské Hradiště je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.Okolí města je charakteristické rozmanitou krajinou a přírodními zvláštnostmi, řekou Moravou s rozsáhlými lužními lesy s původní flórou a faunou. Nedaleko se nachází dvě podmanivá pohoří, Chřiby a Bílé Karpaty. Blízkost památného Velehradu, velkomoravského Starého Města – Veligradu, hradu Buchlova, zámku v Buchlovicích, a ostatně všech vlastních památek, činí z města atraktivní turistické centrum.
Stravování:V přízemí je k dispozici restaurace (www.orlovna-uh.cz) s celodenním stravováním, kde je i recepce ubytovny. Vedle restaurace se nachází sál na kulturní nebo sportovní akce.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz