English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Valašské Meziříčí > Vila Encore

Vila Encore

Valašské Meziříčí


Vila Encore
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vila Encore se nachází ve městě Valašské Meziříčí, 10 minut chůze od zámku Kinských, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, 24hodinovou recepci a bezplatné Wi-Fi dostupné v celém objektu. Bezplatné parkování je možné v areálu hotelu.

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj - útulný, moderní, komfortní a hlavně sluncem zalitý jednolůžkový pokoj určený všem, kteří cestují sami a nepotřebují velkou manželskou postel. Vybavení pokoje zahrnuje vše, co od moderního hotelového pokoje očekáváte. Neschází televize, připojení na rychlý internet zdarma, vlastní toaleta, umyvadlo a sprcha. Vůbec koupelna se řadí mezi chlouby tohoto pokoje díky prostornému sprchovému koutu a luxusnímu vyznění.

Dvoulůžkový pokoj standard - prostorný, moderně vybavený a samozřejmě sluncem zalitý (pokud chcete) dvoulůžkový pokoj nabízí dostatek prostoru pro manželskou či partnerskou dvojici nebo zkrátka návštěvníka, který vyžaduje maximální komfort a spoustu místa na odpočinek i práci. Pokoj disponuje vlastní moderní koupelnou, televizí, připojením na internet zdarma, k práci slouží malý psací stůl a židle. Koupelna potěší velkým sprchovým koutem a zrcadlem.

Stravování:

Snídaně se podává v salónku v přízemí - naproti recepci. Restaurace a obchody s potravinami se nacházejí v centru města. V okruhu 1 km jsou dva supermarkety a rodinný pivovar, kde se kromě ochutnávky piva i najíte.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz