English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Velké Karlovice > Horský hotel Kyčerka

Horský hotel Kyčerka

Velké Karlovice


Horský hotel Kyčerka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horský hotel Kyčerka  disponuje kapacitou až 120ti lůžek, je vhodný pro skupinové i rodinné pobyty, různé oslavy a svatby. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením.  K dispozici hostům jsou 3 společenské místnosti pro cca 40 osob + jídelna až pro 130 osob. Dále pak ping pong, kulečník, valašský šenk, venkovní zastřešené posezení s krbem, ohniště, hřiště na míčové hry a dětské hřiště. 

Umístění:

Hotel se nachází v krásné přírodě pod lesem, na konci části Pluskovec téměř bez silničního provozu. V okolí je spousta aktivit jak pro zimní tak pro letní období. Svahy na lyžování jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu ( skiareál Synot Kyčerka), běžkařské traťe jsou téměř protkané Velkými Karlovicemi. V létě si příjdou na své milovníci cykloturistiky, či turistiky. Kola a lyže lze zapůjčit.

Ubytování:

Kapacita lůžek je 120 a to v jedné, dvou – poschoďové zděné budově. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Televize není součástí vybavení pokoje. lze ji však zapůjčit.

Stravování:

Strava je podávaná formou polopenze, či plné penze. Vaříme tradiční českou domácí kuchyni. Diety musí být hlášeny předem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz