English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Zlín > Galaxie hotel Zlín

Galaxie hotel Zlín

Zlín


Galaxie hotel Zlín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Galaxie Zlín nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni za příznivé ceny pro jednotlivce i celé rodiny. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Hotelovým hostům je k dispozici po celý den restaurace nabízející snídaně, obědy i večeře. Samozřejmě mohou naši hosté využít i služby zábavního parku a wellness.

Komplex Galaxie v sobě sdružuje jedinečný zábavní park, hotel, wellness služby a gurmánský restaurant. V zábavním parku Galaxie se v hale na ploše 2500 m2 nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem. GALAXIE Zlín přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Wellness Galaxie je více než pouhým relaxačním centrem nabízejícím služby aktivního i pasivního odpočinku.

Naleznete zde profesionálně vybavené zařízení, které obsahuje saunu s hvězdným nebem, vesmírný whirlpool s videoprojekcí, odpočívárnu, masážní salon, šatnu a sociální zařízení. Vše je koncipováno tak, abyste jste se zde cítili opravdu příjemně a slovo „wellness“ došlo i ve Vašem případě svého naplnění. Na rozdíl od mnohých podobných center, která musíte chtě nechtě sdílet s neznámými lidmi, Vám a Vašim přátelům naše centrum zaručuje naprosté a nerušené soukromí po celou dobu pobytu! Filosofií našeho centra je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro Vaši relaxaci a stát se klidnou oázou Vašeho odpočinku.

Umístění:

Hotel se nachází ve Sportovním areálu Vršava na okraji Zlína. V jeho těsné blízkosti se nachází tenisové haly a kurty a také několik fotbalových hřišť. Kolem haly prochází hlavní cyklostezka propojující město Zlín se ZOO Lešná. Nedaleko komplexu se nachází i golfové hřiště a koupaliště. Celý areál se nachází v pěkném prostředí u lesa na okraji města a přesto lze centrum Zlína dosáhnout s MHD či jinak za několik minut. V okolí můžete navštívit: Zoologickou zahradu se zámkem v Lešné Město Zlín Dětskou halu Galaxie Lázně Zlín Zámek a muzeum ve Zlíně Golfové hřiště Tenisové kurty Lanové centrum Cyklo a in-linové stezky přímo u hotelu

Ubytování:

Hotel Galaxie *** nabízí svým hostům kapacitu 35 osob v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i rodinný apartmán. V případě zájmu větších kolektivů nabízíme i možnost přespání v zábavním parku, který pojme na noc až 150 lidí.

Stravování:

Restaurant Galaxie je založen především na nadstandartních kuchařských výkonech. Naším záměrem je nabídnout poctivou kuchyni, postavenou výhradně na vaření z čerstvých surovin, bez zbytečných instantních polotovarů. Jídelníček je vystavěn na atraktivních jídlech mezinárodní i české kuchyně. Za příznivé ceny bychom chtěli přinášet originální recepty a věci, které nejsou v ostatních restauracích zcela běžné. Na druhou stranu si každý najde i oblíbenou českou klasiku. Nabízíme každý všední den obědová meníčka za bezkonkurenční ceny.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz