English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Zlín > Hotel Ondráš

Hotel Ondráš

Zlín


Hotel Ondráš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kapacita hotelu je 26 pokojů s 53 lůžky, z toho dva apartmány. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Hotel Ondráš se nachází v jedinečné poloze v samém centru města Zlína. V blízkosti hotelu se nachází městské divadlo, náměstí s radnicí, bowling centrum, obchody a nákupní centra. Ulice Kvítková, kde se hotel Ondráš nachází, je ve Zlíně hlavní tepnou zábavy s mnoha restauracemi, bary, kluby, hernami a obchody.

Umístění:

V suterénu bude otevřena nově zrekonstruovaná restaurace U Ševce s velmi lákavou nabídkou steaků, kterou musíte ochutnat.

Plánují zde i hudební večery pro příjemný poslech a zábavu.

 

V blízkosti hotelu

se nachází městské divadlo, Zlínský zámek s nabídkou výstav, zimní stadion, tenisové kurty, squash centrum, krytý bazén a mnoho dalšího vyžití a zábavy.

Ubytování:

Pro naše hosty jsme připravili novinku v podobě hydromasážníách van ve 2 nových apartmánech. Teď si můžete dopřát hydromasáž a příjemnou relaxaci ve vyhřáté vodě. (ilustrační foto)

Stravování:

Restaurace Brazileiro

Specializuje se na brazilskou  kuchyni. Šéfkuchař původem z Brazilie vám rád nabídne jídle dle domácích receptů.

Na všec klademe vysoký důraz; zvláště na kvalitu a profesionální přístup
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz