English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice


Eurocamping Bojkovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Informační centrum na recepci, prodej pohlednic a poštovních známek, suvenýrů, turistických map. Restaurace s venkovním posezením, snídaně na objednávku. Sportovní klání pro děti i dospělé (dětské hřiště, plážové hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, plavání, rybolov zejména pro děti).

Umístění:

V oblasti Bílých Karpat je dostatek značených turistických i cykloturistických stezek, Zámek Nový Světlov v Bojkovicích, muzeum Bojkovska, rozhledna Skalka a Žleby, tenisové kurty Sokol Bojkovice ( 0,5 km) rozhledna Velký Lopeník ( 15km), eko vesnička Hostětín ( 5km), minerální pramen Záhorovice ( 3km), Luhačovice ( 15 km), aquapark Uherský Brod ( 15km).

Ubytování:

Chatky A1-A4 - samostatně stojící chatka s 1 ložnicí ( 2 lůžka) a společným obývacím pokojem s kuchyní ( 2 lůžka), sociálním zařízením a venkovní terasou, celkem 4 lůžka.
Dvojchatky B1 - B5 a B7- B10 - nově rekonstruované dvojchatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina je samostatná jednotka s vlastním vstupem, vlastním sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a 2 pokoji (2 +2 lůžka) venkovní terasu. Celkem 4 lůžka.

Stravování:Restaurace v kempu nabízí rychlé občerstvení, čepované pivo a limonády, nealkoholické a alkoholické nápoje, mražené výrobky. Snídaně jsou možné předem na objednávku.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz