English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Akademie Naháč

Chocerady


Hotel Akademie Naháč
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel disponuje kapacitou 50 pokojů, ve kterých je možné ubytovat 101 osob na pevných lůžkách, k dispozici jsou i přistýlky a dětské postýlky.

Relaxační služby: 2 bowlingové dráhy, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, wellness Wine&SPA, petangue, dětský koutek a venkovní hřiště, půjčovna kol a koloběžek.

Hotelové parkoviště, možnost parkování autobusu.

Umístění:

V okolí je k dispozici mnoho památek - Konopiště, Jemniště, Český Šternberk, Sázava.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou typu twin (oddělené postele) a k základnímu vybavení patří TV, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, lednice nebo minibar, koupelna se sprchou a WC. Polovina pokojů má venkovní terasu, na které je možné v letním období posedět a čtyři pokoje jsou řešené jako podkrovní.

Na rozdíl od standardních pokojů jsou apartmá vybavena minibarem mají oddělenou koupelnu od WC a koupelna je vybavena vanou, fénem a k dispozici jsou župany. Na apartmá je nerozdělitelné dvoulůžko. Lze zde připravit také přistýlku pro 2 osoby. Všechna čtyři apartmá mají venkovní terasu.

Stravování:

Hotelová restaurace s lobby barem nabízí kapacitu až pro 200 hostů. Celodenní provoz nabízí hostům možnost snídaní obědů i večeří.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz