English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Eva

Hrabušice


Penzion Eva
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Eva se nachází v obci Hrabušice v okrese Spišská Nová Ves ve Slovenském ráji a hostům nabízí ubytování v samostatných pokojích a apartmánech. V objektu je k dispozici společenská místnost, televizor a přopojení k internetu. V penzionu se také nachází dvě plně vybavené kuchyně. Ve dvoře je venkovní posezení s krbem s možností grilování.

Z ubytování můžete vycestovat na celodenní výlety autem za historickými památkami Spiše (Levoča, Spišský hrad, Kežmarok, Spišská Sobota), do Dobšinské ledové jeskyně a blízkých Vysokých Tater. V létě je zde možnost cykloturistiky do Slovenského ráje, sběr lesních plodin a lov ryb v blízkém Králové. Zaplavat si můžete jít do aquaparku AquaCity Poprad a na termální koupaliště Vrbov.

Ubytování:

1. poschodie - 5x 2 - lôžkový apartmán so sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) - 1x 3 - lôžkový apartmán, TV, chladnička, sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC)  - 1x 4 - lôžková izba - plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (sporák, mikrovlnka a chladnička) 

2. poschodie - 5x 2 - lôžková izba - na chodbe je 2x sprchovací kút a 2x WC - plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom a TV (sporák, mikrovlnka a chladnička)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz