English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Gala Hotel Excelsior

Mariánské Lázně


Gala Hotel Excelsior
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nádherná budova hotelu je citlivě a esteticky zasazena do atraktivního prostředí lázeňské čtvrti.

OREA Hotel Excelsior nabízí ubytování ve 49 dvoulůžkových a 12 jednolůžkových pokojích, hotel disponuje třemi apartmá, která mohou využít náročnější hosté či rodiny s dětmi k naplnění pohodlí a spokojenosti s ubytovacími službami. Plná ubytovací kapacita OREA Hotelu Excelsior je 116 lůžek.

Hotel kromě ubytování nabízí svým klientům široké spektrum léčebných a wellness služeb - relaxační procedury + vodoléčbu, saunu a solárium.

OREA Hotel Excelsior má pro své klienty vlastní parkovací plochu za budovou hotelu.

Ubytování:Součástí pokojů je samostatná moderní koupelna vybavená sprchovým koutem nebo vanou a WC. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné, k dispozici je telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a minibar s občerstvením.
Stravování:OREA Hotel Excelsior Mariánské Lázně nabízí k plné spokojenosti svých hostů tři možnosti k posezení a gastronomickému vyžití. Jsou jimi Restaurant „1900", Lobby bar a Churchill´s Pub & Restaurant s letní terasou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz