English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování Škrdlovice

Škrdlovice


Ubytování Škrdlovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Svoji odpočinkovou dovolenou prožijete obklopeni klidným prostředím lesů, luk, pastvin a rybníků. Zdejší okolí je ideální k podnikání různých výletů do přírody a k jiným zajímavostem s rodinou s dětmi. Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku, turistiku a houbaření. Velkou výzvou pro cykloturisty je nádherný kopcovitý terén. V zimě si zde přijdou na své vyznavači běžek.

V obci najdete velmi dobře vybavený obchod s potravinami, poštu a dostatečné množství kvalitních restaurací. Domek je v roce 2014 kompletně zrekonstruován. Nabízíme Vám celoroční ubytování.

Ubytování:

Dva aprtmány o kapacitě po 8 lůžcích. Každý apartmán je vybaven:

1.patro:
dvě ložnice: v každé ložnici jsou dvě dvoulůžka a TV 


Přízemí:
Obývací pokoj: společný s kuchyní. Z obývacího pokoje můžete jít přímo na terasu, na zahradu. V obývacím pokoji je LED TV + WIFI v celém apartmánu samozřejmostí.
Kuchyně: vybavena plyn. sporákem s el. troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazničkou, varnou konvicí + základní vybavení pro vaření a servírování
Koupelna: vybavena sprchovým koutem a umyvadlem
Samostatné WC
Šatna

Garáž společná: pro úschovnu kol, lyží aj.

Zahrada společná pro oba apartmány: 2x venkovní posezení u krbu, přenosný gril. Děti si mohou hrát na pískovišti a houpat se na houpačkách.

Parkování: Dvě parkovací místa uvnitř zahrady, tři naproti domku přes silnici.

Celý jednotlivý apartmán je vytápěn vlastním plyn. topením, ohřev vody také vlastním plyn. kotlem

WIFI v celém apartmánu zdarma

Při obsazení obou apartmánů najednou sleva po domluvě s majitelkou domu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz