English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U Jezu

Sušice


Penzion U Jezu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Jezu nabízí ubytování s celoročním provozem o celkové kapacitě 6 + 2 lůžka je cca 200 m od centra města Sušice a cca 50m od zlatonosné řeky Otavy.

K dispozici jsou tři samostatné dvojlůžkové pokoje z toho dva s možností přistýlky a jeden dvojlůžkový pokoj vybavený dřevěnými palandami. Součástí je společenská místnost s kuchyňskou linkou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, krbem, televizí + satelitem.

V koupelně sprcha s masážním panelem. K dispozici internetové připojení, telefon. Samostatný vchod do celé ubytovací kapacity. Možnost chráněného parkování v pronajmutelné garáži, uskladnění jizdních kol a lyží.Po dohodě je možné grilování (1x za pobyt) na chráněné zahradě.

Umístění:

Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika a hipoturistika. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Variant výletů na Šumavu je opravdu mnoho a jistě se stanou nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování:

Pokoje jsou vybavené prakticky a v každém pokoji je dostupné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě. Všechny pokoje mají společné sociální zařízení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz