English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Privát IVA

Vysoké Tatry


Privát IVA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Privat Iva nabízí ubytování v samostatném domě v klidné lokalitě s celkovou kapacitou 12 lůžek + přistýlky. Hostům jsou k dispozici čtyři útulné a slunné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ledničkou, TV-SAT, výhledem do přírody a jeden apartmán s velkou sluneční terasou, ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, koupelnou ( sprcha, WC), TV-SAT.

Zdarma možnost bezdrátového připojení na internet v celém objektu. Pro vaše ratolesti máme zdarma připravenou postýlku, jídelní židli, v létě pískoviště a houpačku. Kromě pokojů je vám k dispozici prostorná místnost s krbem, TV SAT, sezením pro 12 osob, kuchyňským koutem vybaveným lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a venkovní posezení v altánku s možností grilování.
Umístění:

Privat Iva poskytuje mnoho možností na podzimní procházky v přírodě, cyklistické stezky, v zimě možnosti lyžování v nedalekých lyžařských střediscích Starý Smokovec-Jakubkova louka, Hrebienok, Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso a Štrbské Pleso - Solisko. Praporek tramvaje, autobusu a bezplatného skibusu je vzdálena pouhých 5 minut pěšky od objektu.

Ubytování:

Hostům jsou k dispozici čtyři útulné a slunné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ledničkou, TV-SAT, výhledem do přírody a jeden apartmán s velkou sluneční terasou, ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, koupelnou ( sprcha, WC), TV-SAT.

Stravování:

Kuchyňský kout vybavený lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a venkovní posezení v altánku s možností grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz