Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Bechyně > Pension MLÝN NA PRÁDLE

Pension MLÝN NA PRÁDLE

Bechyně


Pension MLÝN NA PRÁDLE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension se nachází na samotě 3 km od lázeňského města Bechyně v čisté a malebné přírodě jižních Čech. Můžeme vám nabídnout stylové ubytování v prostorách bývalého mlýna, jehož původní stavba pochází z konce 16. století. Mlýn leží u malého rybníka na břehu říčky Smutná. Objekt je svojí polohou velmi vhodný pro pořádání různých seminářů, školení a setkání, místo jako stvořené pro uzavřenou společnost, která nechce být rušena.

Lage:

Malebná příroda Jižních Čech, ve 3 km vzdálené Bechyni lázně, zámek, klášter, další zajímavá místa: Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Tým nad Vltavou, Třeboň. Cyklostezky, turistické trasy.

Unterkunft:

Stylově a standardně vybavené pokoje, poskytující základní komfort ubytování WC, sprcha, TV, satelit, telefon, minibar. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, dvě čtyřlůžková apartmá. Celková kapacita 22 lůžek s možností přistýlky.

Verpflegung:

Restraurace  s kapacitou 40 míst + venkovní terasa 28 míst od 12 hod do 31 hod. Domácí teplá i studená kuchyně, zvěřina.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz