Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > České Budějovice > Hostel SingerPub

Hostel SingerPub

České Budějovice


Hostel SingerPub
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nově zrekonstruovaný objekt z druhé strany radnice o kapacitě 20 lůžek v prvním patře nad irským barem. S možností praní.

Lage:

Hostel se náchází v historickém centru Českých Budějovic. V okolí 12km Hluboká nad Vltavou, 25km Český Krumlov a 27 km Třeboň.

Unterkunft:

Pokoje mají původní dřevěné podlahy s masivními velkými postelemi, psacími stoly, TV a internetem. Jejich součástí jsou pěkné koupelny a kuchyňky,které mají  jídelní stůl a lednici, vařič,rychlovarnou konvic a základní kuchyňské vybavení. Aparmán 1 má 30m2 pro 2 až 3 osoby(dvoulůžko a jednolůžko). Apartmán 2 má 33m2 pro 2 až 4 osoby(dvoulůžko a dvě jednolůžka). Apartmán 3 má dva pokoje pro jednu osobu-11m2 a druhý-21m2 až pro 4 osoby(jednolůžka),které mají společnou koupelnu s WC a WC. Dormitor se třemi palandami a dvoulůžkem pojme až osm osob. Má velkou kuchyňku s přístupem na pavlač, koupelnu s WC a WC.

Verpflegung:

V objektu se nachází legendární stylový irský bar se širokým výběrem točených piv, alko a nelko nápojů. 50m od ubytování jsou restaurace a vinárna s dobrou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz