Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Hotel GOLD

Hotel GOLD

Český Krumlov


Hotel GOLD
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Romantický Hotel Gold se nachází v historických prostorách bývalé jezuitské letní rezidence, jež vznikla přestavbou domu rožmberského regenta Jiřího Svérázského mezi lety 1590 a 1662.

Hotel je součástí bývalé jezuitské zahrady, nynějšího městského parku, který lemuje

meandrující řeka Vltava. Kromě ideální polohy v klidném prostředí a přesto jen několik kroků od historického centra, nabízí hotel Gold svým hostům komfortní ubytování ve 27 stylových pokojích, čítající 3 Apartmány, 4 De Luxe pokoje (z nichž jeden je nadstandardně vybavený vlastní saunou a jeden vlastním whirpoolem)      a 20 Standard pokojů. Díky svému historickému původu je každý z hotelových pokojů zcela jedinečný.

Jako jediný z krumlovských hotelů v centru města nabízíme našim hostům vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem, a to přímo u hotelu.

Lage:

Romantickký Hotel Gold se nachází v nádherném jihočekém městě Český Krumlov, jehož historické centrum patří do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Město leží v údolí meandrujécé řeky Vltavy. V jeho historickém centru uvidíte v malebných klikatých uličkách renesanční i gotické domy. Celková atmosféra města Český Krumlov na vás jistě udělá veliký dojem.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, telefonem a minibarem. Celková kapacita hotelu je 27 pokojů (65 lůžek).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz