Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Pension INGRID

Pension INGRID

Český Krumlov


Pension INGRID
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension Ingrid je otevřen celoročně, hostům je k dispozici vlastní parkoviště a garáž (150/den). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V zahradní kuchyňce je k dispozici mikrovlná trouba.

Lage:

V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, bowling, fitness studio, plavecký bazén, divadlo. V dosahu cca 1km je střelnice, jízda na koních, rybníky, lesy a nádherné houbařské okolí. Naproti pensionu je dobře vybavená samoobsluha. V těsné blízkosti se nachází krásná vyhlídka na historickou část města a zámku.

V zimě je na Kleti (1084 m.n.m.) v provozu sjezdovka pro lyžaře. Lipenské jezero - 20min. jízdy autem nabízí zimní sporty- běžky, sjezdovky,a v letě vodní sporty.

Unterkunft:

Každý pokoj má k dispozici vlastní hygienické zařázení (sprchový kout + WC + umyvadlo). Pension má dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. V Pensionu Ingrid je možnost ubytování v apartmánku s výhledem na zámek (dvoulůžkový pokoj s gaučem a křesly...), třílůžkovém pokoji a malém útulném dvoulůžkovém pokoji.

Verpflegung:

Součástí našeho penzionu je zahradní altánek s proskleným posezením s výhledem do rozkvetlé zahrady. V altánku je k dispozici zdarma káva a čaj. Naproti pensionu je dobře vybavená samoobsluha, a nebo Pension Ingrid nabízí kontinentální snídaně za 100 Kč/osoba.

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz