Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion Onyx

Penzion Onyx

Český Krumlov


Penzion Onyx
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Onyx je rodinný penzion nacházející se na okraji starého města Český Krumlov, pouhých 900 metrů pěšky od historického centra. Nabízí Vám klidné útočiště z rušného prostředí tohoto krásného středověkého města.

Český Krumlov je krásné historické město, ale jeho centrum umí být rušné, obvzláště v průběhu letní sezóny. Penzion Onyx je poklidné místo, s přátelskou atmosférou, obklopené prostornou, okrasnou zahradou. Tato oáza klidu se nachází pouhých 900m od historického centra a nabízí možnost parkování přímo v areálu, který je zabezpečen elektrickými branami. 

Penzion disponuje prosvětlenou jídelnou s výhledem do zahrady, kde Vám každé ráno přichystají chutnou snídani. V průběhu dne je Vám plně k dispozici společenská místnost s barem a krbem, kde si budete moci vychutnat některou z kávových specialit, sklenici lokálního piva, či vína z moravských vinic. V letních měsících lze využít venkovní terasu.

Wi-Fi připojení zdarma v celém objektu je samozřejmostí. Pobyt zvířat je dovolen na požádání. 

Penzion poskytuje možnost uspořádání narozeninových oslav, menších svateb nebo firemní teambuilding.

Lage:

Český Krumlov leží 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského Lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o turistické a kulturní centrum jižních Čech. Žije zde přibližně 13 tisíc obyvatel.

Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO .

Unterkunft:

5 dvoulůžkových pokojů, 1 rodinný pokoj pro 4 až 6 osob, 1 apartmán pro 6 až 7 osob s kuchyňkou, celková kapacita pro 27 osob

Všechny pokoje mají: koupelnu, vysoušeč vlasů digitalní televizi, ledničku/minibar, rychlovarnou konvici pro přípravu kávy nebo čaje, WiFi

Verpflegung:

Nabízíme bohatou snídaní formou bufetu, možno dokoupit večeři o 3 chodech.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz