Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion Pod Hrází

Penzion Pod Hrází

Český Krumlov


Penzion Pod Hrází
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Pod Hrází se nachází v klidné okrajové části města Český Krumlov na Horní Bráně u rybníka. Penzion je 10 min. pěší chůze od historického centra města. Nabízíme ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích, čtyřlůžkovém pokoji a apartmá - 2 dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC,minibarem,konvicí,deštníkem,fénem,TV.WiFi připojení je zdarma. Podávání snídaní v jídelně. Večer lze posedět v pergole s krbem bebo na zahradě u venkovního bazénu.Za penzionem je interaktivní hřiště pro děti a restaurace. Parkování je možné před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti.

Lage:

Český Krumlov,

procházka centrem tohoto jihočeského města je krásným zážitkem.Gotické s renesanční domy,velká renesanční radnice na svažujícím se náměstí na které navazují úzké uličky důstojné kláštery a kostely se do součastnosti zachovali bez rušivých přestaveb a ve svém úhrnu tak představují skvost světového významu.Středu města vévodí svou polohou a velikostí chrám sv.Víta cenné stavba  české gotiky.Krumlovský zámek je druhý největší v čechách po Pražském hradě a dodnes vypovídá velmi názorně o své bohaté histirii. Český krumlov opravdu žije bohatým kulturním životem od historie až po součastnost .

Unterkunft:

Pokoje  jsou útulně zařízené a hosté zde mají  vše potřebné. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC,TV,minibar ,Konvici ,deštník,fén,knihu s k zapůjčení jsou i mapy.

Verpflegung:

Podáváme bohaté snídaně které si hosté mohou přiobědnat a cena je 50,-Kč/osoba
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz