Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion V Suchu

Penzion V Suchu

Český Krumlov


Penzion V Suchu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v  hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V  objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.

Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.

Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.

Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

Lage:

Penzion V Suchu Český Krumlov nabízí víc ...

Penzion V Suchu Vám kromě ubytování v Českém Krumlově doporučuje řadu dalších možnosti, jak si můžete zpříjemnit pobyt v Českém Krumlově. Na Vaši navštěvu čeká řada turistických zajímavostí města Český Krumlov i okolí. Nevynechte prosím zejména tato místa:

státní hrad, zámek Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk nad Vltavou, národní park Šumava, hora Kleť, CHKO Blanský les a dále vybírejte z bohaté nabídky všech možností ...

Unterkunft:

Penzion má šest originálních pokojů, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout, jeden pokoj má koupelnu s vanou. V každém pokoji je TV, minibar, fén a WiFi připojení, které je zdarma.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

V jednom pokoji je umístěna kuchyňská linka s varnou deskou a lednicí, který nabízíme jako apartmán. Je vhodný pro rodinu s malými dětmi nebo jako kombinace pokojů č. 5 a 6 jako dvojpokojový apartmán pro větší skupinu.

Postele jsou velmi prostorné, komfortní a bytelné. Na pěti pokojích jsou manželské postele, jeden pokoj má lůžka oddělená. Přistýlky nabízíme na pohodlných rozkládacích pohovkách, které jsou krom jednoho, ve všech pokojích. Pohodlně se na nich vyspí dospělý člověk i dvě menší děti.

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně, parkování, WiFi připojení, daní a všech poplatků.

Snídaně se podávají od 8 do 10 hod. V den odjezdu je třeba opustit pokoj do 10 hod. Příjezd je možný mezi 16 a 18 hod. nebo po telefonické domluvě.

Verpflegung:

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně.

Snídaně se podávají od 8 do 10 hod.

Doporučíme Vám osvědčená restaurační zařízení jak v historickém centru Českého Krumlova, tak i v jeho okolí. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz