Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion V Suchu

Penzion V Suchu

Český Krumlov


Penzion V Suchu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion V Suchu je umístěn na okraji historického centra Českého Krumlova na břehu řeky Vltavy. V  objektu je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.

Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.

Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.

Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem v čase od 8:00 - 9:00 hod.

Lage:

Penzion V Suchu Český Krumlov nabízí víc ...

Penzion V Suchu Vám kromě ubytování v Českém Krumlově doporučuje řadu dalších možnosti, jak si můžete zpříjemnit pobyt v Českém Krumlově. Na Vaši navštěvu čeká řada turistických zajímavostí města Český Krumlov i okolí. Nevynechte prosím zejména tato místa:

státní hrad, zámek Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk nad Vltavou, národní park Šumava, hora Kleť, CHKO Blanský les a dále vybírejte z bohaté nabídky všech možností ...

Unterkunft:

Penzion má čtyři originální pokoje, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout. V každém pokoji je TV, minibar, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje. Dále fén a WiFi připojení, které je zdarma.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

Postele jsou velmi prostorné, komfortní a bytelné. Na třech pokojích jsou manželské postele, jeden pokoj má lůžka oddělená

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně, parkování, WiFi připojení, daní a všech poplatků.

Snídaně se podávají od 8:00 do 9:00 hod. V den odjezdu je třeba opustit pokoj  8:00 do 10:00 hod. Příjezd je možný od 16  hod. nebo po telefonické domluvě.

Verpflegung:

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně.

Snídaně se podávají od 8:00 do 9:00 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz