Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Frymburk > Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk

Frymburk


Wellness Hotel Frymburk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Wellness hotel Frymburk leží v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk, které vybíhá jako poloostrov do vod Lipenského jezera. Hotel nabízí vynikající služby největšího hotelového wellness centra v České republice. Samozřejmostí je komfortní ubytování, aquapark, wellness centrum, zázemí pro firemní akce, rozmanitá kuchyně a jiné služby pro naše klienty. Wellness Hotel Frymburk nabízí svým hostům 192 pokojů, které jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, popřípadě vanou, WC, TV-sat, přípojkou na internet a telefonem. Z oken se vám naskytne jedinečný pohled na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy. Hotel je nekuřácký. Bezbariérový přístup . Možnost ubytování s domácími zvířaty. (Podmínkou malé, nebo střední plemeno, poplatek za noc 300,-Kč) Hotel má k dispozici vlastní velkokapacitní parkoviště včetně 3 míst pro autobusy. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Wellness hotel Frymburk nabízí svým hostům mnoho možností indoorových, ale též oudoorových aktivit přímo v hotelovém komplexu. Hosté tak nejsou nuceni odcházet za sportovním vyžitím mimo hotel. Pod střechou hotelu Frymburk si mohou hosté zaplavat, zahrát squash, bowling, zacvičit ve fitness centru, zajít na spinning atd. K venkovním sportovištím hotelu patří víceúčelové asfaltové hřiště a hotelový přístav s možností plavby na kajutových plachetnicích a v motorovém parníku. Aquapark - Vodní radovánky po celý den Nejrůznější wellness aktivity Vám zabraly celý den a chcete si ještě před večeří užít vodních radovánek? Nemusíte opustit areál hotelu. Hotelový aquapark má padesát metrů dlouhý tobogán, dvacet pět metrů dlouhé plavecké dráhy, samostatnou vířivku a vodní vřídlo. Můžete se prohánět v divoké řece, spočinout na perličkových lůžkách či pod vodními chrliči. Pro děti je samozřejmostí dětský bazén. Aquapark je k dispozici hotelovým hostům po celý den. Wellness & Spa - Nechte se hýčkat! Jakým masážím dáte přednost? Ajurvédským, thajským nebo švédským? Nebo se oddejte relaxaci v La siesté, kde se můžete vznášet ve vodě za doprovodu tiché hudby a koncertu barevných světel. Dokonalé uvolnění při kolíbání v příjemně teplých vlnách Vám přinese Lydo a posílení Vašeho dýchacího ústrojí naše prostorná solná jeskyně. Koupelová terapie nejenže dodá Vaší pokožce vláčnost a vzpruhu, ale také pomůže Vašemu tělu vstřebat blahodárné účinky masáže. Nejinak je tomu po masáži nohou, kdy k následné koupeli používáme kvalitní bylinné přípravky. Kleopatřina a Afrodítina koupel patří k těm nejlepším zážitkům i při partnerské koupeli ve dvou. Stejně je tomu u koupelí v ajurvédských koupelových solích, které v kombinaci s ajurvédskými přírodními produkty, použitými při masáži, přinesou Vašemu tělu i duši opravdovou úlevu od napětí. Do naší nabídky patří i manuální lymfatické masáže jak celotělní, tak částečné, prováděné akreditovanými odborníky (Ministersvo zdravotnictví ČR).
Lage:

Frymburk a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z Wellness hotelu Frymburk si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově, na hrad Rožmberk, do Českých Budějovic, k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy a na další zajímavá místa. Stačí si jen vyhradit dostatek času a vydat se za novými zážitky.

Unterkunft:

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do několika kategorií:
Jednolůžkové pokoje - pokoj s lůžkem pro jednu osobu
Dvoulůžkové pokoje - pokoj se dvěma lůžky ve formě double (manželské stlaní) či twin (oddělené stlaní)
Rodinné pokoje - dvě oddělené ložnice, vhodné pro max. 4 osoby
Junior Suite - oddělená ložnice a obývací místnost s možností přistýlky

Verpflegung:

GASTRONOMIE
Hotel Frymburk nabízí hostům jedinečné gastronomické zážitky ve svých dvou hotelových restauracích a v dalších částech hotelu zasvěcených gastronomii. Dle vašeho přání zajistíme rauty, recepce, bankety, grilování a jiné gastronomické akce, včetně doprovodných programů. Našim hostům nabízíme způsoby stravování, které jim dle jejich volby budou nejvíce vyhovovat.
snídaně formou bufetu
a la carte (výběr z jídelního lístku)
večeře formou bufetu, nebo a la carte (výběr z jídelního lístku)
 Hotelová restaurace
170 míst
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Na bufetových stolech si vyberete z bohaté nabídky jídel.
Lobby bar - kavárna
Polední kávu, odpolední čaj i večerní drink vám rád donese personál zdejšího lobby baru. Nabídka alkoholických, nealkoholických, teplých i studených nápojů je skutečně bohatá. A najde se i něco k zakousnutí.
60 míst pohodlného sezení a bohatý výběr:
nealkoholických i alkoholických nápojů, smíchaných long drinks
teplých a studených nápojů
kvalitních moravských vín
kávy a čajů


 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz