Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Hluboká nad Vltavou > Restaurant-Pension L-Club

Restaurant-Pension L-Club

Hluboká nad Vltavou


Restaurant-Pension L-Club
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Celková kapacita pensionu s hotelovým vybavením pokojů je 40 lůžek.

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení - (WC, umyvadlo, sprchový kout) telefon, rádio, televizor se satelitním příjmem WIFI internet zdarma. Jeden pokoj je vybaven hydromasážní vanou pro dvě osoby. Čtyřlůžkové pokoje jsou rozděleny na dva dvoulůžkové, vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

Lage:viz www.hluboka.cz
Unterkunft:1 x jednolůžkový pokoj 11 x dvoulůžkový pokoj standart 1 x dvoulůžkový pokoj s whirpoolem 2 x rodinné apartmá / 2 dvoulůžkové pokoje s 1 sociál.zařízením/
Verpflegung:Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst, bar s posezením. Můžete si u nás pochutnat jak na tradiční české , tak i na mezinárodní kuchyni, specialitách z ryb a zvěřiny.

Z druhé strany penzionu je bistro s rychlým občerstvením , letní restaurace s krbem , kde je velmi oblíbené grilování s posezením pod pergolou.Součástí letní restaurace je i koutek pro děti.Vlastní parkoviště pro osobní auta i autobusy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz