Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Horní Planá > Apartmány Hecht

Apartmány Hecht

Horní Planá


Apartmány Hecht
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Ubytování na okraji městečka Horní Planá na břehu jezera Lipno na úpatí Šumavy, nedaleko rakoskému lyžařskému středisku skiareál Hochficht. Terasa nabízí překrásný výhled na jezero.

Letní sezóna je vhodná na relaxaci, koupání na písečné pláži s vlastním molem, turistiku, cyklistiku, in-line brusle. Lipenská přehradní nádrž patří mezi nejoblíbenější pro windsurfing či jachting v Česku. Máme vlastní půjčovnu lodí a bohaté zázemí pro rybáře, vždyť Lipno je vyhlášeným rybářským revírem. Do šumavské přírody můžete vyrazit pěšky, na kole, bruslích nebo na koni. Lze tedy bez nadsázky říci, že okolí lipenského jezera, ale i celá Šumava je ideálním místem pro prožití krásné letní dovolené v Česku.

Letní dovolená

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou – koupání, surfování, projížďky na lodičkách. Lipensko je unikátní spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Pro cyklistiku nabízí lipensko velice příznivé podmínky. Můžete využít stovky kilometrů cyklostezek pro jízdu na kole nebo inline bruslích. Množství značených cyklotras vás dovede k těm nejlepším pozoruhodnostem a památkám.

Zimní dovolená

V těsném sousedství Lipna se nachází rakouský Skiareál Hochficht, který zaujme i náročné lyžaře. Protože si našich hostů velmi vážíme připravili jsme pro ně lyžařské balíčky s polopenzí a dopravou do areálu Hochficht. Využijte levného ubytování a kvalitní, chutnou českou gastronomii a lyžujte ve špičkovém, rakouském areálu Hochficht. V naší nabídce naleznete lyžařské balíčky pro Skiareal Lipno - Kramolín či můžete využít areál Sternstein. Skiareál Lipno (Kramolín) je kompletně uměle zasněžován a tak si tu zejména rodiny s dětmi zalyžují i v případě nedostatku přírodního sněhu od prosince do března. Při zamrznutí lipenského jezera můžete využít nejdelší bruslařskou dráhu v Evropě. Bruslení na Lipně je bruslení po přehradní nádrži Lipno – upravované dráze dlouhé cca 12 kilometrů a široké cca 4-6 metrů.

Lage:

Šumava se za posledních několik let opět vrátila na přední příčky TOP destinací České republiky. Na letní dovolenou sem každoročně míří tisíce turistů, a to nejen z tuzemska. Rok od roku je nádrž stále oblíbenější i mezi evropskými turisty, především z Německa a Rakouska. Letní měsíce jsou zde především ve znamení sportu, avšak milovníci wellness a relaxace si také přijdou na své.

Unterkunft:

Každý apartmánů obsahuje následující vybavení: 
Kuchyňka - v patře je umístěna před vstupem, dole vchod z pokoje
Sprchový kout
Záchod
Televize
Bezplatné připojení WiFi k internetu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz