Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Horní Planá > Penzion Eliška

Penzion Eliška

Horní Planá

+420 603385230

Penzion Eliška
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Okolí penzionu svými sportovními aktivitami, atrakcemi, památkami a panenskou přírodou láká turisty, sportovce, houbaře a rybáře. Kapacita penzion je 17 lůžek rozděleno do čtyřlůžkových pokojí s výhledem na jezero Lipno, třílůžkového pokoje, apartmánu a dvoulůžkového pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou a wifi připojením. Parkoviště a úschovna kol jsou bezplatné stejně jako zaůjčení lodičky. Součástí penzionu je stylově zařízená jídelna, kde naši hosté čerpají síly na túry po okolí a kde se podávají lahodné snídaně formou studeného bufetu a večeře z výběru tří hlavních jídel a polévky. 

Lage:

Naproti penzionu Eliška je vlaková stanice Černá v Pošumaví a autobusová zastávka. Penzion je tak vhodným výchozím bodem pro výlety s dětmi po okolí. 

Verpflegung:

Vaříme s láskou k jídlu. To znamená, že dáváme prostor vyniknout přírodním chutím surovin, které používáme. Do jídel přidáváme bylinky a zeleninu vypěstovoné na naší zahradě. V nabídce jídel najdete těstoviny, ryby, maso a sladká jídla. Jídelníček upravujeme podle sezóny. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz