Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Jindřichův Hradec > Penzion a restaurace U Tkadlen

Penzion a restaurace U Tkadlen

Jindřichův Hradec


Penzion a restaurace U Tkadlen
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling.

Nabízíme klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod. Jedná se tedy o jedinečné místo pro školení, kurzy či svatební a jiné hostiny.
Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu.
Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček.Milovníky umění a historie bude určitě zajímat možnost prohlídky gobelínových dílen.
Pro studenty vysokých škol nabízíme celoroční ubytování a je zde také sídlo ROTARY CLUBU Jindřichův Hradec.

Lage:

Pension je se nachází v přímé blízkosti jindřichohradeckého zámku a městského parku. Krom krás Jindřichova Hradce je ale možno v okolí navštívit například i zámek Červená Lhota.

Unterkunft:

V pensionu je celkem 9 pokojů. Z toho jsou dva pokoje čtyřlůžkové, jeden třílůžkový a šest dvoulůžkových. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V hostelové části je celkem 23 lůžek a sociální zařízení je společné. V obou ubytovacích prostorech je pak možnost i přistýlky.

Verpflegung:

V areálu našeho pensionu můžete využít restaurace s kapacitou cca 100 míst. Dále atrium u řeky s grily vhodné pro párty, koncerty, ale i svatební hostiny apod. Kapacita prostředí je 150 - 200 míst.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz