Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Kvilda > Chata U Krále Šumavy

Chata U Krále Šumavy

Kvilda


Chata U Krále Šumavy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Obec Kvilda, ležící v srdci šumavských lesů je nejvýše položenou obcí v naší republice (1065m.n.m.). Najdete ji na soutoku Teplé Vltavy a Kvildského potoka uprostřed Národního parku Šumava, který je oblíbeným místem návštěvníků, hledajících odpočinek k načerpání fyzických i duševních sil. Na hraniční přechod Bučina je to jen 7km směrem na jih, pramen Vltavy můžete vidět po překonání trasy jen 6km. Kvilda je také centrem šumavské cykloturistiky se širokým výběrem mnoha tras. Kvilda je také centrem běžeckých sportů se širokým výběrem mnoha strojově upravovaných běžeckých tras.

Verpflegung:

Pouze pro hotelové hosty. Strava formou polopenze. Snídaně a večeře teplý a studený bufet. Možnost objednávek na večeře pro hosty mimo hotel na t.č. 721 555 405. Cena večeří 300,-Kč, snídaně 150,-Kč, celá polopenze 400,- Kč.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz