Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Kvilda > Hotel Šumava Inn

Hotel Šumava Inn

Kvilda


Hotel Šumava Inn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Šumava Inn je rodinný hotel ve středu obce Kvilda, nejvýše položené obce České republiky. Šumava Inn| nabízí ubytování v deseti pokojích a apartmánech. Každý pokoj je vybavený samostatným sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, mini-barem, wi-fi připojením. Mezi vybavení hotelu patří restaurace, fitness, sauna a whirpool, terasa, 2 salonky, venkovní posezení, parkoviště, úschovna lyží a kol, sušička bot. Přístup do hotelu je bezbariérový. Hotel Šumava Inn je vhodný pro páry, menší skupiny, rodiny s dětmi a firemní akce. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Okolí obce Kvilda je ideální pro celoroční sportovní aktivity jako jsou lyžování, běžecké lyžování, cyklo-turistika a turistika. V nabídce restaurace naleznete jídla z České i světové kuchyně. Na přání Vám naši kuchaři s potěšením připraví raut, hostinu nebo grill- party. V restauraci je k dispozici kulečník, laeserová střelnice, stolní fotbálek, elektronické šipky.

Lage:

Okolí obce Kvilda je ideální pro celoroční sportovní aktivity jako jsou lyžování, běžecké lyžování, cyklo-turistika a turistika. V nabídce restaurace naleznete jídla z České i světové kuchyně. Na přání Vám naši kuchaři s potěšením připraví raut, hostinu nebo grill- party.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satlitem, minibarem, telefonní linkou, trezorem a wi-fi připojením.

Verpflegung:

Historie Restaurace Šumava Inn sahá až do roku 1837. Jedná se o původní restauraci U Krále Šumavy z filmu Karla Kachyni Král Šumavy. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i staročeská a šumavská jídla a zvěřinu. Každý den Vám připravujeme zvýhodněné polední menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz