Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Lomnice nad Lužnicí > Rodinný hotel Bohemia

Rodinný hotel Bohemia

Lomnice nad Lužnicí


Rodinný hotel Bohemia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:V příjemném prostředí našeho nového hotelu Vám za velmi přijatelnou cenu nabízíme kompletně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Náš hotel disponuje 20 pokoji 46 lůžky, 9 přistýlkami a jedním apartmánem.

V ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou švédského stolu (nad 10 ubytovaných osob), bazén s protiproudem (pokud je v provozu), úschovna kol, která je stejně jako parkoviště v noci pod kontrolou.

Část hotelu je připravena také na relaxační odpočinek. Slouží jako masérna a sauna. K dispozici je i vyhřívaný bazén s protiproudem 5 x 10 m.

Lage:V okolí samotné Lomnici nad Lužnicí naleznete mnohá příjemná zákoutí, kde je možno rybařit nebo je využít k rekreačnímu koupání. V době jarních a podzimních výlovů, zde můžete prožít neopakovatelné zážitky. Zvláštní romantikou Vás pak uchvátí výlovy jihočeských velikánů jako je Rožmberk,
Verpflegung:Rádi Vás obsloužíme v příjemném prostředí rodinné restaurace s barem. Nabízíme především rybí speciality (ryby jsou loveny v okolních rybnících proto jsou vždy čerstvé) ale také připravujeme pokrmy z hovězího, vepřového a kuřecího masa.

Naše vinotéka se skládá především z moravských vín, oceněná v salonu vinofest.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz