Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Loučovice > Hotel Lesní Krčma

Hotel Lesní Krčma

Loučovice


Hotel Lesní Krčma
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.

V malebné krajinné oblasti Šumavy se nachází hotel Lesní Krčma, který poskytuje svým hostům prvotřídní služby pro rodinnou rekreace i firemní akce.

Hotel disponuje jídelnou, seminární místností s kapacitou 45 míst, recepcí, restaurací a letní zahrádkou. Seminární místnost je ideální místo pro konání školení, konferencí, pracovních setkání, recepcí, ale i rodinných oslav - svateb, promocí atd.

Kapacita hotelu Lesní Krčma je 45 lůžek ve tří a dvou lůžkových pokojích. Součástí dvoulůžkových pokojů je i možnost využití balkonů hotelu.

Unterkunft:

Součástí každého pokoje je sociální zařízení včetně sprchového koutu a WC a televizor.

Verpflegung:

Hotel má stylovou restauraci s krbem, s příjemným posezením pro 45 hostů.
Letní zahrádka s obsluhou pro 45 hostů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz